Výměna a doplnění kapalin

Málo známý fakt – kondenzát z klimatizace je často mylně považován za únik provozní kapaliny. To je skvělá zpráva, protože problém, který jste si mysleli, že máte, ve skutečnosti není problém. Pokud si přesto myslíte, že nějaký únik vidíte a je významnější než trocha vody z kondenzace, zajeďte k nám do autoservisu Jablonec nad Nisou. Podíváme se, kde je problém.

Nic není tak skličující, jako bazén tekutiny ve vaší garáži nebo na příjezdové cestě uprostřed parkovacího místa. Ať už z vašeho vozidla vytéká motorový olej, převodový olej, kapaliny posilovače řízení nebo nemrznoucí/chladící kapaliny – navštivte nás. Věřte odborníkům z Jabloneckého Autocentra Max. Projdeme motor a zjistíme, která kapalina ve vašem vozidle uniká, proč uniká, a poskytneme řešení.

Výměna převodového oleje

Kvalita převodového oleje má vážný dopad na převodovou soustavu vašeho vozidla. V průběhu doby se převodový olej zanáší kontaminujícími látkami a může dojít k potenciálnímu poškození a opotřebení kritických součástí převodovky. Poskytněte vašemu vozidlu výměnu převodového oleje. Doporučujeme také výměnu filtru převodového oleje dle specifikací uvedených výrobcem Vašeho vozidla.

Výměna brzdové kapaliny

Jak plyne čas, brzdová kapalina se kontaminuje a zkracuje se její životnost a tím i životnost komponentů brzdové soustavy vašeho vozidla. Brzdová kapalina absorbuje vlhkost, čímž způsobuje korozi a případně zhoršení hydraulických částí v brzdovém systému. Kromě koroze může kontaminovaná brzdová kapalina způsobit „měkký brzdový pedál“, což vede k potenciálně nebezpečným jízdním podmínkám. Proveďte výměnu brzdové kapaliny podle specifikace výrobce vašeho vozidla. Pomůžete tak snížit riziko spojené s kontaminovanou brzdovou kapalinou a vyhnete se nákladným opravám brzd.

Výměna chladicí kapaliny

Doporučujeme pravidelnou prohlídku stavu a objemu chladicí kapaliny. Je nezbytné zachovat schopnosti chladicí kapaliny proti zamrznutí. V opačném případě by mohlo dojít k nenávratným škodám na motoru.

Kapalina posilovače řízení

Kapalina posilovače řízení je hydraulická komponenta. Postupem času se kvalita kapaliny posilovače řízení může zhoršit v důsledku dlouhodobého vystavení změnám teplot, tření a elektrochemické degradace. Četnost výměny opět specifikuje výrobce vozidla.

Je také nezbytné pravidelně kontrolovat optimální hladiny provozních kapalin.

  • Kvalita
  • Kontakty
  • Kde nás najdete

607 956 469
Novoveská 2187/22, 466 01 Jablonec nad Nisou

ADRESA

Autocentrum MAX
Novoveská 2187/22
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ: 72749741 DIČ: CZ7902052521

KDE NÁS NAJDETE

N 50°722608', E 15.186131'

KONTAKTY

E-mail: info@autocentrummax.cz
Tel. 1: (+420) 607 956 469
Tel. 2: (+420) 776 699 667

PROVOZNÍ DOBA

Po - Pá: 07:00 - 15:30
(nebo dle dohody)

 

Warning: include(_banner_fixed.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20

Warning: include(): Failed opening '_banner_fixed.inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20