Administrativa

Provoz vozidla s sebou nese řadu životních situací, se kterými vám v autoservisu Max v Jablonci nad Nisou rádi pomůžeme.

Nemusíte stát dlouhé fronty na evidenci vozidel, řešit, proč svítí ta nebo jiná kontrolka na palubní desce či proč se při brždění ozývají divné zvuky. Rádi se o vaše vozidlo postaráme.

Garanční prohlídka

Nedávejte své vozidlo na předraženou garanční prohlídku do autorizovaného servisu. Díky výjimce EU si můžete dát zkontrolovat vozidlo, vyměnit olej nebo brzdové destičky i do autoservisu Max v Jablonci nad Nisou. O záruku na své nové vozidlo přim tom nepřijdete. I kdyby vám prodejce aut tvrdil něco jiného.

Zajištění STK

Nejste si jistí, zda technik STK nenajde na Vašem vozidle nějakou vadu, která bude bránit povolení prodloužení provozu na další dva roky? Nechcete čekat dlouhé fronty před stanicí technické kontroly? Zajistíme analýzu, případné opravy nedostatků i opatření STK za vás.

Přihlášení automobilu do evidence

Nechcete se probírat stohy formulářů při přihlašování vozidla do evidence? Nechcete absolvovat dlouhé čekání ve frontách na registru vozidel? Zajistíme veškerou administrativu spojenou se zapsáním vozidla na vás.

Diagnostika motoru

Získejte odpovědi na důvody špatného chodu motoru a dalších okruhů vašeho vozidla. Zajeďte k profesionálům, kterým můžete věřit. Autoservis Max v Jablonci nad Nisou nabízí kompletní a komplexní diagnostiku motoru a hodnocení systému pro vaše vozidlo.

Test baterie

Autobaterie je srdcem vašeho vozidla. Provádíme test baterie, abyste ujistili, že auto je zdravé a běží na plný výkon.

Vaše vozidlo vyžaduje 4 klíčové body k tomu, aby nastartovalo - dostatek energie, dobrý tlak paliva, kompresi motoru a jiskru. Slabá nebo vybytá baterie způsobí, že nenastartujete. Pokud to nastane, zavolejte nám.

Diagnostika brzd

Ozývají se při brždění podivné zvuky? Nebrzdí vaše vozidlo tak, abyste bezpečně zastavili? Je čas na diagnostiku brzd a brzdových destiček.

Diagnostika kol

Dochází k nerovnoměrnému opotřebení vzorku pneumatik? Nezkracujte si životnost kol a stavte se.

Ocenění škody pro pojišťovnu

Stala se vám pojistná událost? Budete hlásit škodu na pojišťovnu a uplatňovat pojistku? Rádi vám oceníme rozsah oprav.

  • Kvalita
  • Kontakty
  • Kde nás najdete

607 956 469
Novoveská 2187/22, 466 01 Jablonec nad Nisou

ADRESA

Autocentrum MAX
Novoveská 2187/22
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ: 72749741 DIČ: CZ7902052521

KDE NÁS NAJDETE

N 50°722608', E 15.186131'

KONTAKTY

E-mail: info@autocentrummax.cz
Tel. 1: (+420) 607 956 469
Tel. 2: (+420) 776 699 667

PROVOZNÍ DOBA

Po - Pá: 07:00 - 15:30
(nebo dle dohody)

 

Warning: include(_banner_fixed.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20

Warning: include(): Failed opening '_banner_fixed.inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20