Výměna filtrů

Filtry hrají klíčovou roli v efektivnosti a výkonnosti vašeho vozidla. Každý filtr musí být tak čistý, jak jen to je možné, aby se zabránilo proniknutí nečistot do paliva, motoru nebo klimatizačních systémů. Chcete-li chránit všechny systémy ve vašem vozidle, pak jsou pravidelně osazené nové filtry nezbytné. Věřte odborníkům. Udržíme vaše vozidlo v kondici.

Vzduchový filtr

Funkce vzduchového filtru je zachytit škodlivé nečistoty, které by mohly proniknout do motoru vašeho vozidla a negativně ovlivnit jeho výkon. Čisté vzduchové filtry ochrání váš motor před poškozením a potenciálně nákladnou opravou. Pokud je vzduchový filtr ucpaný nebo znečištěný, dochází ke snížení výkonu motoru, zvýšení opotřebení motoru a snížení odezvy škrticí klapky. Doporučujeme pravidelnou výměnu vzduchového filtru podle specifikace výrobce vašeho vozidla. Autoservis Max v Jablonci nad Nisou vyměňuje vzduchový filtr s každou výměnou oleje a olejového filtru.

Pylový (kabinový) filtr

Palubní vzduchové filtry jsou navrženy speciálně pro ochranu řidiče a cestujících proti pylu, kouři, smogu, plísním, alergenům, prachu a dalším znečišťujícím látkám. Palubní vzduchové filtry jsou umístěny ve ventilačním systému vozu a blokují potenciálně škodlivé znečišťující látky ze vzduchu do interiéru vašeho vozu. Pravidelná výměna vzduchového filtru v kabině je zásadním krokem ke zdravému vzduchu, který dýcháte při jízdě. Je doporučeno kontrolovat vzduchový filtr v kabině každý rok nebo po 12 000 najetých kilometrech. Svěřte našim specialistům instalaci pylového filtru do vašeho vozidla.

Výměna kabinového filtru dle ceníku a hodinové sazby při koupi u nás zdarma.

Palivový filtr

Mnohé vozy jsou vybaveny palivovými filtry umístěnými mimo palivové nádrže. Tyto palivové filtry vyžadují pravidelnou údržbu a měly by být pravidelně servisované. I nejmenší smítko nečistoty může ucpat vstřikovací ventil paliva, což má za následek snížený výkon vozidla. Palivové filtry jsou rozhodující složkou při ochraně integrity palivového systému vašeho vozidla. Pokud se váš palivový filtr zanáší, mohou nečistoty zablokovat dodávky paliva do motoru. Doporučujeme výměnu palivového filtru dle specifikací výrobce Vašeho vozidla.

  • Kvalita
  • Kontakty
  • Kde nás najdete

607 956 469
Novoveská 2187/22, 466 01 Jablonec nad Nisou

ADRESA

Autocentrum MAX
Novoveská 2187/22
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ: 72749741 DIČ: CZ7902052521

KDE NÁS NAJDETE

N 50°722608', E 15.186131'

KONTAKTY

E-mail: info@autocentrummax.cz
Tel. 1: (+420) 607 956 469
Tel. 2: (+420) 776 699 667

PROVOZNÍ DOBA

Po - Pá: 07:00 - 15:30
(nebo dle dohody)

 

Warning: include(_banner_fixed.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20

Warning: include(): Failed opening '_banner_fixed.inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20