Lakovna

Náš autoservis Max v Jablonci nad Nisou má zajištěnou smluvní autolakovnu, se kterou dlouhodobě spolupracujeme – Autolakovnu Šafránek. Autolakovna Šafránek je na trhu již od roku 2003. Autolakovna Karla Šafránka je vyhlášená v Jablonci nad Nisou i v širokém okolí a je pověstná svou kvalitou a precizní prací.

Kdy naposledy jste věnovali svému automobilu delší pohled? Nebo si přejeli prsty po kapotě? Je na čase, abyste mu obnovili zašlý lesk? Pojďme změnit váš ošuntělý vůz novým nátěrem. Od nás odjede automobil, jako by právě sjel z výrobní linky.

Jaký je význam povrchové opravy karoserie? Máte v laku díry, škrábance a praskliny? Nebo se lak dokonce loupe? Pokud se neduhy neléčí a poškozený lak je vystaven vlivům a rozmarům počasí, tyto drobné choroby nakonec váš lak zničí.

Autolakovna Šafránek v Jablonci nad Nisou vám ochotně pomůže s renovací. Vaše vozidlo obdrží nejhladší povrch a nejvyšší možný lesk, jak jen to je možné.

Chcete vrátit vašemu laku zašlou slávu? Potřebujete opravit oděrky a promáčkliny? Slepit prasklé plasty? Zajeďte do autoservisu Max v Jablonci nad Nisou.

Postup renovace vašeho vozidla

Krok 1.

Když přijedete k nám do jabloneckého autoservisu Max, začneme odhadem. Naši technici budou zkoumat vaše auto a klást otázky o tom, co vše byste chtěli opravit. Budeme se bavit o každé promáčklině na plechu, oděrkách v laku i o jeho stavu. Během několika minut budete mít odhad, který podrobně shrne proces opravy a lakování karoserie.

Krok 2.

Když schválíte odhad, budeme muset vyčlenit čas na renovaci ve vašem rozvrhu. Je třeba zařídit, aby vaše auto mělo na obnovu laku čas. Barvy musí schnout.

Krok 3.

Proces začíná opravou nebo výměnou poškozených dílů. Vyrovnáme a vytmelíme pomačkané plechy, slepíme plasty. Dále opískujeme a obrousíme špatná místa a zamaskujeme plochy, které není třeba lakovat. Používáme jemné lepicí pásky 3M.

Krok 4.

Používáme vodou ředitelné barvy. Tyto barvy jsou velmi trvanlivé a zajistí dlouhodobý lesk. Navíc jsou ekologické.

Krok 5.

Nakonec necháme nový lak vysušit a vyzrát. Samozřejmostí je naprostá bezprašnost prostor. K tomu slouží lakovací box. V něm zahřejeme vzduch na 60°C tak, aby se nepoškodila citlivá elektronika v automobilu.

Stanovení optimální barvy

Víte, kolik existuje odstínů barev? Nechte výběr na nás. Barvu dávkujeme na gramy.

Matové barvy

Trend doby jsou matové nelesklé barvy. Jejich aplikace je složitější než u barev lesklých.

Doplňky laku

Trend doby je dozdobit lak různými proužky a obtisky. Chcete, aby vaše vozidlo vypadalo jako na závodě rallye? Rádi vám navrhneme polep.

Více informací o nás, našich barvách, reference i kompletní služby najdete na www.autolakovnasafranek.cz.

V naší autolakovně v Jablonci nad Nisou vás rádi přivítáme, i pokud jste z Lučan nad Nisou, Smržovky, Tanvaldu, Rychnova u Jablonce nad Nisou, Hodkovic nad Mohelkou či Janova nad Nisou a širokého okolí.

Autolakovna Šafránek v Jablonci nad Nisou vrátí vaší karoserii zašlou slávu.

  • Kvalita
  • Kontakty
  • Kde nás najdete

607 956 469
Novoveská 2187/22, 466 01 Jablonec nad Nisou

ADRESA

Autocentrum MAX
Novoveská 2187/22
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ: 72749741 DIČ: CZ7902052521

KDE NÁS NAJDETE

N 50°722608', E 15.186131'

KONTAKTY

E-mail: info@autocentrummax.cz
Tel. 1: (+420) 607 956 469
Tel. 2: (+420) 776 699 667

PROVOZNÍ DOBA

Po - Pá: 07:00 - 15:30
(nebo dle dohody)

 

Warning: include(_banner_fixed.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20

Warning: include(): Failed opening '_banner_fixed.inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20