Karosárna

Situace: Spoléháte se na své auto, že vás doveze všude, kam potřebujete po celý život - jedete do práce, můžete odvézt děti na fotbalový trénink, můžete zajet nakoupit.

Kolize může být velmi rušivá pro váš život. Je stresující náhle muset žonglovat s plány, vše koordinovat jinak.

Řešení: Zajeďte do autoservisu v Jablonci nad Nisou – autocentra Max. Jsme si vědomi, jak stresující je vaše situace a budeme tvrdě pracovat na tom, aby opravy vašeho vozu šly tak hladce, jak jen je to možné. Nechte své vozidlo s námi a stres za sebou. Zaměřte se na věci, o které je třeba se starat, a nechte specialisty na opravu automobilů dělat svou práci.

Opravíme jakoukoliv část karoserie

Nehody se stávají. Většinou to skončí promáčknutými plechy a pošramocenými nárazníky. Nebo přiletí kámen a ve skle je díra nebo prasklina. Co s tím? Zajeďte k nám do jabloneckého autoservisu Max.

Autoservis Max v Jablonci nad Nisou má smluvně zajištěné odborně vyškolené techniky na opravy jakékoliv části karoserie. Opravíme vše od drobného promáčknutí po výměny celých dílů. Vrátíme vašemu vozidlu původní lesk tak, abyste se mohli vrátit bez obav zpět na silnici na další dobrodružství.

Posouzení škod

V procesu opravy je nejdříve posouzení a rozsah vzniklých škod. Doporučíme buď opravu, nebo výměnu poškozených dílů a součástí karoserie v závislosti na dosažení co nejnižších nákladů a efektivnosti pro vás.

Výměna dílů

Pokud je oprava rozsáhlejší a nestačí jen „vyklepat“ plechy, pak nabízíme tři cenové úrovně náhradních dílů. Od originálních po repasované za příznivé ceny. Stavte se u nás. Vyčíslíme náklady na opravu.

Výměna čelního skla

Čelní sklo je velká plocha, která je citlivá na kamínky a štěrk odletující od kol kolem jedoucích vozidel. Prasklo vám sklo? Vyštípl vám kámen díru do skla? Můžeme to opravit. Navštivte nás. Sklo rychle opravíme nebo vyměníme.

Pojištění

Ať už jde to drobná poškození nebo velké opravy, rádi vám pomůžeme s vyčíslením škody pro pojišťovnu.

  • Kvalita
  • Kontakty
  • Kde nás najdete

607 956 469
Novoveská 2187/22, 466 01 Jablonec nad Nisou

ADRESA

Autocentrum MAX
Novoveská 2187/22
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ: 72749741 DIČ: CZ7902052521

KDE NÁS NAJDETE

N 50°722608', E 15.186131'

KONTAKTY

E-mail: info@autocentrummax.cz
Tel. 1: (+420) 607 956 469
Tel. 2: (+420) 776 699 667

PROVOZNÍ DOBA

Po - Pá: 07:00 - 15:30
(nebo dle dohody)

 

Warning: include(_banner_fixed.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20

Warning: include(): Failed opening '_banner_fixed.inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20