Autoservis Jablonec nad Nisou

V našem autoservisu v Jablonci nad Nisou chápeme, že oprava vozidla může být stresující událost. Snažíme se proto poskytovat našim zákazníkům komplexní informace o tom, proč je nutné automobil opravit, jak došlo k selhání komponenty, a jaké preventivní opatření pro údržbu může být přijato k prodloužení životnosti opravy a vyhnutí se dalšímu selhání v budoucnosti.

Naši profesionální technici jsou vyškoleni pro diagnostiku a opravu rozbité nebo vadné součásti systému, které tvoří komplexní systém vašeho vozidla, včetně vytápění a chlazení, brzd, řízení, závěsných systémů a dalších oblastí. Ať už se jedná o přetržený řemen, děravou hadici nebo něco mezi tím, můžete se spolehnout, že v jabloneckém autoservisu Max budeme dělat naši práci dobře, budete dostatečně informováni a dostane se Vám bezpečí na dalších cestách s vaším automobilem.

Služby našeho autoservisu

Výměna oleje

Olej je nezbytný pro chod motoru každého vozu. Olej umíme vyměnit na počkání. Sjednejte si schůzku.

Výměna filtrů

Filtry hrají klíčovou roli v účinnosti a fungování vašeho vozidla. Naplánujte si s námi schůzku, abyste ujistili, že vaše filtry jsou čisté a bez částic, které snižují výkon vašeho vozidla.

Výměna a doplnění kapalin

Pro zachování hladkého chodu vašeho vozidla je nutné kontrolovat a doplňovat řadu provozních tekutin. Sjednejte si schůzku.

Údržba klimatizace

Zachovejte klid v horkém počasí. Nabízíme doplnění a výměnu chladicí kapaliny, vyhodnotíme a najdeme místo úniku chladiva. Sjednejte si schůzku.

Výměna brzdových destiček, oprava brzd

Brzdy jsou základní podstatou bezpečné jízdy. Spolehlivé brždění je prevencí nehod. Seřídíme či vyměníme brzdové destičky, provedeme servis předních i zadních brzd.

Opravy vytápění a chlazení

Obnovíme výkon systému topení a chlazení. Pokud jste se setkali s problémy a nejste si jisti, co je špatně, zajeďte k nám.

Výměna stěračů a oprava světlometů

Vidět a být viděn je základ bezpečné jízdy. Ať už váš vůz potřebuje seřízení světlometů, výměnu žárovek či výměnu stěračů, rádi servis provedeme. Sjednejte si schůzku.

Výměna baterie

Baterie je jednou z nejdůležitějších částí vašeho vozidla. Pokud selže, tak přestane fungovat vše ostatní. Svěřte nám starost o řádnou údržbu a výměnu baterie.

Opravy řízení a podvozku, výměna tlumičů

Nabízíme služby spojené s opravami prvků řízení a odpružení vašeho vozidla. Sjednejte si schůzku.

Výměna řemenů a hadic

Řemeny a hadice zajišťují základní funkce běhu motoru. Díky nám můžete být klidní, že chod válců motoru bude bezproblémový. Vyměňte včas rozvodový řemen.

Údržba vyžádaná okolnostmi

Pokud nás budete navštěvovat pravidelně, nehrozí vám nečekané komplikace na silnici. Pokud se přesto vyskytne porucha, jsme tu pro vás. Obrate se na nás s jakoukoliv závadou na vašem automobilu, rádi vám pomůžeme.

Při jakékoliv opravě provedeme celkovou kontrolu vozidla zdarma.

Při drobných opravách umožnujeme zákazníkovi zůstat u opravovaného vozidla.

Rádi Vás přivítáme v našem autoservisu v Jablonci nad Nisou, i pokud jste z Lučan nad Nisou, Smržovky, Tanvaldu, Rychnova u Jablonce nad Nisou, Hodkovic nad Mohelkou či Janova nad Nisou a širokého okolí.

  • Kvalita
  • Kontakty
  • Kde nás najdete

607 956 469
Novoveská 2187/22, 466 01 Jablonec nad Nisou

ADRESA

Autocentrum MAX
Novoveská 2187/22
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ: 72749741 DIČ: CZ7902052521

KDE NÁS NAJDETE

N 50°722608', E 15.186131'

KONTAKTY

E-mail: info@autocentrummax.cz
Tel. 1: (+420) 607 956 469
Tel. 2: (+420) 776 699 667

PROVOZNÍ DOBA

Po - Pá: 07:00 - 15:30
(nebo dle dohody)

 

Warning: include(_banner_fixed.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20

Warning: include(): Failed opening '_banner_fixed.inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20