Pneuservis Jablonec nad Nisou

V našem pneuservisu v Jablonci nad Nisou nabízíme kompletní služby od oprav pneumatik přes vyvažování po seřízení geometrie. Naše služby jsou navrženy tak, aby se vaše kola otáčela s důvěrou. Používáme kvalitní italské vybavení značky TECO.

V jabloneckém pneuservisu a autoservisu Max víme, že výběr správných pneumatik není snadný úkol. Naši profesionální technici vám poradí s výběrem a nákupem nejvhodnějších pneumatik pro vaše vozidlo. Následné vyvážení a osazení na vozidlo je v našem pneuservisu v Jablonci nad Nisou tak snadné a rychlé, jako napočítat 1-2-3!

Geometrie kol

Geometrie zajistí maximální životnost vašich pneumatik tím, že je drží ve správném směru a zarovnání vůči vozidlu. Pneuservis Max v Jablonci nad Nisou nabízí komplexní služby geometrie kol. Sjednejte si schůzku.

Opravy pneumatik

Ať už z vašich pneumatik uniká vzduch z důvodu špatného ventilku, pneumatika je propíchnutá nebo netěsní u ráfku, rádi ji opravíme, abyste se mohli opět bezpečně vydat na cestu. Stavte se u nás.

Vyvažování kol a pneumatik

Vyvažování pneumatik umožňuje řídit bezpečněji a zároveň se tak optimalizuje spotřeba paliva a snižuje opotřebení pneumatik. Pneuservis Max v Jablonci nad Nisou nabízí službu vyvažování pneumatik tak, abychom ochránili vaše investice do pneumatik. Zajeďte k nám nechat si vyvážit pneumatiky.

Výměna pneumatik a přezutí

Přezutí na zimu a na léto je každoroční evergreen. Každá sezona vyžaduje jinou pneumatiku tak, aby byla zajištěna její přilnavost k asfaltu za každé teploty. Zajeďte do našeho pneuservisu v Jablonci nad Nisou a my vám pneumatiky rádi přezujeme.

Při návštěvě našeho pneuservisu vám vždy zkontrolujeme hloubku dezénu, stáří pneumatik a jejich celkový stav doložený předávacím protokolem.

Zavolejte nám, napište, rádi vám pomůžeme.

Rádi Vás přivítáme v našem pneuservisu v Jablonci nad Nisou, i pokud jste z Lučan nad Nisou, Smržovky, Tanvaldu, Rychnova u Jablonce nad Nisou, Hodkovic nad Mohelkou či Janova nad Nisou a širokého okolí.

Aby se vaše kola otáčela s jistotou, je tu pro vás pneuservis v Jablonci nad Nisou v autocentru Max.

  • Kvalita
  • Kontakty
  • Kde nás najdete

607 956 469
Novoveská 2187/22, 466 01 Jablonec nad Nisou

ADRESA

Autocentrum MAX
Novoveská 2187/22
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ: 72749741 DIČ: CZ7902052521

KDE NÁS NAJDETE

N 50°722608', E 15.186131'

KONTAKTY

E-mail: info@autocentrummax.cz
Tel. 1: (+420) 607 956 469
Tel. 2: (+420) 776 699 667

PROVOZNÍ DOBA

Po - Pá: 07:00 - 15:30
(nebo dle dohody)

 

Warning: include(_banner_fixed.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20

Warning: include(): Failed opening '_banner_fixed.inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/clients/client1/web1/web/templates/_foot.inc.php on line 20